Uderzył naczepą ciężarówki w wiadukt - Aktualności - KPP Puławy

Aktualności

Uderzył naczepą ciężarówki w wiadukt

Data publikacji 01.09.2018

Poważne konsekwencje miało zdarzenie drogowe, do którego doszło wczoraj w Piotrowicach w gminie Nałęczów. Kierowca ciężarowego mana jadąc od strony Nałęczowa, nie opuścił części ładunkowej pojazdu, przez co uderzył nią w wiadukt kolejowy biegnący nad ulicą. W wyniku zdarzenia kierowca z poważnymi obrażeniami ciała trafił do szpitala. Wiadukt został poważnie uszkodzony, trwają prace naprawcze, kierowcy muszą korzystać z objazdów przez miejscowość Drzewce.

Do zdarzenia doszło wczoraj po południu w Piotrowicach w gminie Nałęczów. Kierujący samochodem ciężarowym marki Man, jadąc od strony Nałęczowa, nie opuścił części ładunkowej pojazdu, przez co uderzył nią w wiadukt kolejowy biegnący nad ulicą.

Siła uderzenia spowodowała, że kabina pojazdu również uderzyła w wiadukt i została zgnieciona. Kierowca ciężarowego mana, 50-letni mieszkaniec powiatu ryckiego z poważnymi obrażeniami ciała trafił do szpitala. Był trzeźwy. W związku z uszkodzeniem wiaduktu, droga jest nieprzejezdna, trwają prace naprawcze. Kierowcy muszą korzystać z objazdu przez miejscowość Drzewce.

E.R.K