Puławy: Tymczasowe areszty za pobicie - Aktualności - KPP Puławy

Aktualności

Puławy: Tymczasowe areszty za pobicie

Data publikacji 24.08.2018

Na trzy miesiące do aresztu trafiło dwóch mieszkańców Puław, którzy pobili 57-latka. Zostali ustaleni i zatrzymani przez puławskich kryminalnych niedługo po zdarzeniu. Mężczyznom grozi kara do 8 lat pozbawienia wolności.

Informację o zdarzeniu dyżurny puławskiej komendy otrzymał kilka dni temu. Kryminalni, którzy zajęli się sprawą, ustalili, że do zdarzenia doszło na jednym z osiedli na terenie Puław. Mężczyzna, który został pobity to 57-letni mieszkaniec Puław. W wyniku zdarzenia doznał poważnych obrażeń ciała i konieczne było wezwanie karetki. Z ustaleń funkcjonariuszy wynikało, że sprawcy byli wyjątkowo brutalni i zachowywali się nieracjonalnie. Ponadto, w trakcie czynności okazało się, że grozili również innym osobom.

Bardzo szybko puławscy kryminalni ustalili, że pobicia dokonało dwóch mieszkańców Puław w wieku 24 i 31-lat. Mężczyźni zostali zatrzymani.

Wczoraj obaj usłyszeli zarzuty pobicia 57-letniego mieszkańca Puław oraz gróźb kierowanych wobec innego mieszkańca naszego powiatu. Na wniosek policji oraz prokuratury sąd zastosował wobec nich środek zapobiegawczy w postaci tymczasowego aresztowania na okres trzech miesięcy. Zgodnie z kodeksem karnym mężczyznom grozi kara do 8 lat pozbawienia wolności.

E.R.K.