Puławy: Nietrzeźwy i poszukiwany rowerzysta wpadł podczas jazdy po pasach - Aktualności - KPP Puławy

Aktualności

Puławy: Nietrzeźwy i poszukiwany rowerzysta wpadł podczas jazdy po pasach

Data publikacji 22.08.2018

Poszukiwany listem gończym 49-latek z Puław wpadł podczas jazdy rowerem po przejściu dla pieszych. Okazało się również, że mężczyzna jest nietrzeźwy. W organizmie miał ponad promil alkoholu. Teraz trafi do Zakładu Karnego w celu odbycia zasądzonej kary 1,5 roku pozbawienia wolności.

Wczoraj policjanci Wydziału Ruchu Drogowego puławskiej komendy zauważyli rowerzystę, który przejechał po przejściu dla pieszych. Funkcjonariusze zatrzymali kierującego jednośladem do kontroli drogowej. Podczas czynności mundurowi wyczuli od niego woń alkoholu. Przeprowadzone przez policjantów badanie alkomatem wykazało, że miał ponad promil alkoholu w organizmie. Ponadto po sprawdzeniu w policyjnych systemach okazało się, że kierujący rowerem 49-letni mieszkaniec Puław jest poszukiwany listem gończym do odbycia kary pozbawienia wolności.

Teraz mężczyzna odpowie przed sądem za popełnione wykroczenia. Dzisiaj zostanie też przewieziony do Zakładu Karnego w celu odbycia zasądzonej kary 1,5 roku pozbawienia wolności.

W.Ł.