Policjanci na obchodach Święta Wojska Polskiego - Aktualności - KPP Puławy

Aktualności

Policjanci na obchodach Święta Wojska Polskiego

Data publikacji 16.08.2018

W Puławach, na dziedzińcu pałacu Czartoryskich, przed tablicą upamiętniającą Marszałka Józefa Piłsudskiego, w 98 rocznicę Bitwy Warszawskiej odbyły się obchody Święta Wojska Polskiego. W uroczystościach brali udział m.in. przedstawiciele władz powiatu, miasta oraz służb mundurowych. Garnizon puławskiej Policji reprezentował podinsp. Marcin Kotulski I Zastępca Komendanta Powiatowego Policji w Puławach. Po raz pierwszy puławską komendę reprezentował poczet sztandarowy, ze sztandarem nadanym naszej jednostce w tym roku.

Uroczystości główne poprzedziła uroczysta Msza Święta, odprawiona w kościele pod wezwaniem Matki Bożej Różańcowej w Puławach.

                 

Po odprawionej liturgii, uczestnicy przenieśli się na dziedziniec Pałacu Czartoryskich, gdzie pod tablicą upamiętniającą Marszałka Józefa Piłsudskiego odbyły się główne uroczystości z udziałem m.in. władz powiatu i miasta, kombatantów, służb mundurowych, harcerzy oraz przedstawicieli szkół.

Policję reprezentował podinsp. Marcin Kotulski I Zastępca Komendanta Powiatowego Policji w Puławach.  Po raz pierwszy, Komenda Powiatowa Policji w Puławach wystawiła poczet sztandarowy, ze sztandarem nadanym naszej jednostce w tym roku, podczas Wojewódzkich Obchodów Święta Policji.

 

E.R.K