Konkurs "Najbardziej Rozpoznawalny Dzielnicowy 2018 roku" - Aktualności - KPP Puławy

Aktualności

Konkurs "Najbardziej Rozpoznawalny Dzielnicowy 2018 roku"

Data publikacji 08.08.2018

Komenda Powiatowa Policji w Puławach ogłasza konkurs na "Najbardziej Rozpoznawalnego Dzielnicowego 2018 roku". Głosować można za pomocą kuponów drukowanych we Wspólnocie Puławskiej, systemu SMS oraz osobiście w komendzie w Puławach, posterunkach w Kazimierzu Dolnym i Nałęczowie oraz w komisariacie w Kurowie.

Konkurs jest jednym z elementów programu MSWiA „Dzielnicowy bliżej nas”. Poza głosami mieszkańców, pod uwagę brane będą również wyniki sprawdzianu strzeleckiego oraz testu wiedzy.   

Prezentując sylwetki dzielnicowych z powiatu puławskiego, przypominając w których rejonach służą, mamy na celu szerokie otwarcie się na problemy społeczności lokalnej, uspołecznienie działań Policji oraz zbudowanie zaufania pomiędzy Policją a obywatelami i zainteresowanie ich szeroko pojętą tematyką bezpieczeństwa.

Głosować można za pomocą kuponów znajdujących się w punktach przyjęć interesantów w Komendzie Powiatowej Policji w Puławach, w Komisariacie Policji
w  Kurowie oraz w Posterunkach Policji w Kazimierzu Dolnym i Nałęczowie, a także drukowanych w tygodniku Wspólnota Puławska oraz za pomocą systemu SMS prowadzonego przez tygodnik. Głosowanie potrwa do 30 sierpnia b.r.

W ubiegłym roku tytuł „Najbardziej Rozpoznawalnego Dzielnicowego 2017 roku” zdobył asp. Artur Poniewierski z Komisariatu Policji w Kurowie, który swoją pomocą służy mieszkańcom gminy Baranów.

E.R.K