Areszt za posiadanie znacznej ilości narkotyków - Aktualności - KPP Puławy

Aktualności

Areszt za posiadanie znacznej ilości narkotyków

Data publikacji 02.02.2018

Blisko 800 gramów amfetaminy znaleźli i zabezpieczyli puławscy policjanci u 30-letniego mieszkańca Puław. Mężczyzna usłyszał zarzut posiadania znacznej ilości substancji psychotropowej, za co grozi do 10 lat pozbawienia wolności. Wczoraj został tymczasowo aresztowany.

    Puławscy kryminalni zajmujący się przestępczością narkotykową weszli do jednego z mieszkań na terenie Puław. Z informacji jakie posiadali wynikało, że 30-latek wynajmujący mieszkanie trudni się handlem narkotykami. W trakcie przeszukania mieszkania policjanci znaleźli blisko 800 gramów substancji psychotropowej, którą po zbadaniu okazała się być amfetamina. Funkcjonariusze zabezpieczyli również niewielką ilość marihuany oraz kilkaset gramów innej substancji będącej obecnie przedmiotem badań biegłego.

    Mężczyzna został zatrzymany i trafił do policyjnego aresztu. Następnie policjanci i prokurator wykonywali z jego udziałem czynności procesowe. Wczoraj puławski sąd aresztował 30-latka na okres trzech miesięcy. Zgodnie z ustawą, za posiadanie znacznej ilości narkotyków grozi kara do 10 lat pozbawienia wolności.

E.R.K