Samochodem z wypożyczalni uderzył w dom - Aktualności - KPP Puławy

Aktualności

Samochodem z wypożyczalni uderzył w dom

Data publikacji 07.09.2020

Zbyt szybka i brawurowa jazda była przyczyną zdarzenia drogowego, do którego doszło w Skowieszynie, gm. Końskowola. Niespełna 20-letni kierowca mercedesa, wioząc troje 19-letnich pasażerów, wypadł z drogi, uderzył w ogrodzenie posesji, a następnie w ścianę budynku mieszkalnego. W domu przebywała 98-letnia właścicielka, której na szczęście nic się nie stało.

O zdarzeniu dyżurny puławskiej komendy został powiadomiony w piątek w nocy. Z informacji przekazanych przez osobę zgłaszającą wynikało, że w miejscowości Skowieszyn w gm. Końskowola kierowca osobowego mercedesa wjechał w dom.

Na miejscu policjanci zastali kierowcę mercedesa – niespełna 20-letniego mieszkańca Puław oraz troje pasażerów pojazdu, wszyscy w wieku 19-lat. Jak się okazało, mercedes prowadzony przez młodego kierowcę, wypadł z drogi, uderzył w ogrodzenie, a następnie w ścianę domu znajdującego się na posesji. Na szczęście 98-letniej właścicielce domu nic się nie stało. Do szpitala trafiła natomiast jedna z pasażerek mercedesa, ale wyszła po badaniach i opatrzeniu niegroźnych obrażeń.

Kierowca samochodu, 20-latek z Puław był trzeźwy. Został ukarany mandatem karnym, a jego konto zasiliło sześć punktów karnych.

podkomisarz Ewa Rejn-Kozak