Awantura zakończona dozorem oraz zakazem zbliżania - Aktualności - KPP Puławy

Aktualności

Awantura zakończona dozorem oraz zakazem zbliżania

Data publikacji 28.06.2020

Cztery zarzuty usłyszał 62 latek, który mając blisko dwa promile alkoholu w organizmie, wszczął awanturę w Domu Kultury w Końskowoli. Znieważył dyrektor placówki oraz naruszył jej nietykalność cielesną i groził pozbawieniem życia. Po wszystkim odjechał samochodem. Mężczyzna został zatrzymany przez policjantów ruchu drogowego i trafił do policyjnego aresztu. Prokurator zastosował wobec niego dozór policyjny oraz zakaz zbliżania się do pokrzywdzonej.

     Do zdarzenia doszło w czwartek w Końskowoli. Do lokalnego domu kultury przyszedł mężczyzna, który wszczął awanturę z pracownikami, w trakcie której m.in. rzucił pojemnikiem na płyn do dezynfekcji w dyrektor placówki. Jego zachowanie jednoznacznie wskazywało na fakt, że jest pod silnym działaniem alkoholu. Używając słów wulgarnych, mężczyzna znieważył dyrektor placówki, a także groził jej pobiciem oraz naruszył nietykalność cielesną. Po wszystkim, wsiadł do samochodu marki volkswagen i odjechał. Niedługo później został zatrzymany przez patrol ruchu drogowego. Badanie wykazało, że miał prawie dwa promile alkoholu w organizmie. Trafił do policyjnego aresztu.

    Po zebraniu materiału dowodowego i przesłuchaniu świadków, policjanci przedstawili 62 latkowi z Puław aż cztery zarzuty: znieważenia i naruszenia nietykalności cielesnej, gróźb karalnych oraz kierowania samochodem w stanie nietrzeźwości. Na wniosek Policji prokurator zastosował wobec 62 latka dozór policyjny oraz zakaz zbliżania się do pokrzywdzonej.  

ERK