O zasadach bezpieczeństwa podczas lekcji online - Aktualności - KPP Puławy

Aktualności

O zasadach bezpieczeństwa podczas lekcji online

Data publikacji 25.06.2020

Ze względu na szczególny czas pandemii, działania policjantów zajmujących się profilaktyką, dostosowane są do aktualnych możliwości uczniów i ich opiekunów. Aby przekazać uczniom informacje dotyczące zasad bezpieczeństwa, funkcjonariusze spotykają się z nimi w sieci – poprzez videokonferencje. Wczoraj takie spotkanie odbyło się z uczniami Szkoły Podstawowej nr 4 w Puławach.

Policjanci z Puław zajmujący się profilaktyką, zorganizowali wczoraj wirtualne spotkanie z uczniami Szkoły Podstawowej Nr 4 w Puławach. Za pośrednictwem videokonferencji, uczniowie klasy trzeciej, mieli okazję spotkać się z policjantką, która przekazała im informacje na temat zasad bezpieczeństwa.

Głównym tematem spotkania było bezpieczeństwo najmłodszych w wakacje. Policjantka przekazała dzieciom szereg informacji o tym, jak postępować aby uniknąć zagrożeń, na co zwrócić uwagę oraz gdzie szukać pomocy w sytuacji kryzysowej. W rozmowie z uczniami, funkcjonariuszka podkreślała, aby pamiętali, że mimo aktualnej sytuacji epidemiologicznej, zasady bezpieczeństwa pozostają niezmienne.

ERK